Дружина Юрія Ткача привітала його з 9-річчям шлюбу та показала архівні фото з весілля – Новини України

Дружина Юрія Ткача привітала його з 9-річчям шлюбу та показала архівні фото з весілля - Новини України

Фото: instagram.com/viktoriya_tka4

Гуморист та актор студії “Квартал 95” Юрій Ткач та його дружина Вікторія сьогодні, 28 лютого, відзначають 9-річну річницю з дня весілля. На честь цього дружина артиста опублікувала в соцмережах зворушливий пост, де привітала коханого з їхнім сімейним святом та показала галерею з архівних знімків з урочистості.

– Майже 11 років разом! Вже 10 років нашій Бусі. Сьогодні 9-та річниця весілля. А Лізі вже 8 років… Вірю в долю і в те, що вона знає трохи більше за нас. Стільки років вона водила нас поруч один з одним, ніби готувала нас до зустрічі. А потім просто штовхнула один до одного! З того моменту у моєму серці кохання до тебе, а в душі віра в нас! Люблю! Без тебе навіть не дихаю, – звернулася до чоловіка Вікторія.

Вікторія виклала кілька портретів пари в обіймах, їхні знімки в компанії друзів, із собакою Бусею, а також кадри молодят під час гри в боулінг.

Пара разом 11 років. Подружжя має 8-річну доньку Лізу.

Юрій Ткач найбільш відомий за ролями у ситкомах “Країна У” та “Одного разу під Полтавою”. Учасник телевізійних шоу “Танці з зірками”, “Ліга сміху”, “Ігри приколів” та “Квартал 95”.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Вікторія Ткач (@viktoriya_tka4)

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни