Дружина “Редіса” розповіла, як живуть командири “Азова” в Туреччині

Засновниця Асоціації сімей захисників “Азовсталі” Катерина Прокопенко, дружина бійця “Редіса”, розповіла, що командири “Азову” в Туреччині живуть у закритому об’єкті, але мають доступ до інформації. 21 Травня, 2023, 13:30 Україна Переглядів: 708 Бійці полку “Азов” мають доступ до інформації. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це Прокопенко розповіла в інтерв’ю “Укрінформу”, інформує “УП”.

“Вони перебувають у безпечному місці, тому, на щастя, землетруси їх не торкнулися.

Я зараз живу в ситуації, коли мені жінки полонених просто можуть писати, навіть погрожувати, мовляв, “твій чоловік – на курорті”. Це неправда. Вони на закритому режимному об’єкті. Навіть ми не знаємо, де конкретно. Вони не на курорті і не на морі.

У них є певний режим, регламентовані дзвінки, розклад. Вони не зазнають тортур, як в Росії, але, тим не менше, вони не повністю на свободі.

Ми всі розуміємо, що, якби вони залишилися в полоні довше в тих умовах, то сталися б невідворотні процеси з їхнім станом”, — зазначила Прокопенко.

Прокопенко запевнила, що бійці мають доступ до інформації, вони в курсі усього, що робиться в Україні.

Разом із тим вона розповіла, що керівники “Азову” відмовилися від того, щоб їх відвідували рідні, назвавши це “чоловічою військовою солідарністю” – вони хочуть морально бути на рівні зі своїм рядовим складом.

Передісторія:

  • 21 вересня в рамках обміну з російськими окупантами вдалося звільнити 215 українських захисників.
  • Серед звільнених – прикордонники, поліцейські, моряки, нацгвардійці, ТРОшники, митники, цивільні. Зокрема, Денис Прокопенко “Редіс”, Сергій Волинський “Волина”, Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко – командири з “Азовсталі”.  Крім того, серед звільнених “азовці” Микола Кущ (Фрост) і Костянтин Нікітенко (Фокс), яких окупанти хотіли стратити.
  • 5 командирів “Азова” перебувають в Туреччині під особистими гарантіями захисту і безпеки Ердогана.
  • Росії повернули – Віктора Медведчука і 55 російських окупантів.
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни