Дружина десантника Олега Перегуди розповіла про 8 найщасливіших років

Як відомо, 18 червня Калуська громада прощалася із Героєм України — старшим лейтенантом Олегом Перегудою із села Пійла Калуської громади. 16 Жовтня, 2022, 14:00 Калуш Переглядів: 1248 Василина Перегуда розповіла про 8 найщасливіших років життя з Олегом

Боєць загинув 14 червня у бою з російським окупантом поблизу села Богородичне Краматорського району Донецької області. 31 березня йому виповнилося лише 35.

Дружина Олега Перегуди “Скіфа” Василина оприлюднила спогад про коханого чоловіка:

“Рівно 8 років тому ми їхали в машині до твоїх друзів, ти дістав з кишені найкрасивіше колечко і сказав “Виходь за мене!”. Я ні секунди не думала, що відповісти… це і стало початком найщасливіших років мого життя! 14 жовтня стало дуже особливим днем для нас… Сьогодні я б мала вітати тебе з Днем Захисника України, мала обняти тебе міцно, поцілувати, сказати, що ти мій найдорожчий Захисник, проте сьогодні я не можу цього зробити, мені не дали такої можливості, в мене забрали найдорожче! За це ми ніколи не забудем і не пробачим! Але я знаю, що ти мене чуєш і бачиш і далі захищаєш нас всіх і так буде завжди!! Бо ти наш ГЕРОЙ! А ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!”.

Як відомо, Олег Перегуда був підприємцем. Після подій на Майдані на початку війни призваний до Калуського військкомату на посаду начальника фінансової служби. У липні вступив до добровольчого батальйону Національної гвардії. У батальйоні був призначений на посаду командира взводу. За два роки виконував завдання у Попасній, Нижньому, Курдюмівці, Комишувасі. Був поранений, після чого повернувся додому.

З друзями-ветеранами в Івано-Франківську започаткували “Українську Розумну Автоматику”. Разом розробили легендарну приліжкову панель для лікарень, яка містить систему виклику лікаря, світильники, доступ до Wi-Fi.

Останні п’ять років Олег з дружиною мешкали в Івано-Франківську. З метою допомоги ветеранам створили реабілітаційний центр реабілітаційний центр “4.5.0. Прикарпаття” для воїнів та учасників АТО. Цифри “4.5.0.” військові використовують, аби повідомити, що все добре, все спокійно.

З початку повномасштабного воєнного вторгнення росії 24 лютого знову став на захист України.

На честь нашого земляка п’ята десантно-штурмова рота носитиме шеврон “Коршуни Скіфа” з його улюбленим гаслом “Єбаш їх”.

Більше про загиблого Героя — у публікації “Яким був боєць “Скіф”?

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни