ДПСУ затримала “багатодітного батька” та постачальника фальшивих документів

ДПСУ затримала "багатодітного батька" та постачальника фальшивих документів

Фото: ГПСУ Прикордонники регулярно затримують ухильників та їхніх “помічників”

“Багатодітний батько”, який намагався виїхати за кордон, не знав днів народження дітей, а “підприємець” з Одеської області постачав ухильників фальшивими документами про інвалідність.

Прикордонники Одеського загону спільно з правоохоронцями викрили організатора незаконного переправлення ухильників до Молдови, а прикордонники Львівського загону вкотре запобігли спробі незаконного перетину кордону за фальшивими документами. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

“Координатор нелегального трафіку, яким виявився мешканець Одеської області, підшукував у соціальних мережах чоловіків, які збиралися налагодити “нове життя” за кордоном. “Квиток безпечної подорожі” ухильнику коштував 6 тисяч доларів. За ці кошти, щоб уникнути проблем на кордоні, зловмисник гарантував призовникам безперешкодний виїзд до Молдови під виглядом інвалідів з готовим пакетом фейкових документів”, – повідомляють у Держприкордонслужбі.

Правоохоронці затримали “підприємця” біля одного із пунктів пропуску під час супроводу чергового псевдоінваліда.

А затриманий львівськими прикордонниками чоловік намагався виїхати за кордон як багатодітний батько, але діти виявились не справжніми, як і “інвалідність” у клієнтів “підприємця” з Одеської області. 58-річний уродженець Херсона прямував до Польщі рейсовим автобусом. Для проходження контролю чоловік надав інспектору прикордонної служби копію трьох нотаріально засвідчених свідоцтв про народження дітей. Крім того, до його паспорта було внесено відомості про наявність трьох дітей 8, 11 та 15 років.

“У ході перевірки у прикордонників виникли сумніви щодо справжності документів. А в результаті додаткового вивчення охоронці кордону виявили низку ознак, що вказують на їхню підробку. У ході бесіди “багатодітний батько” не зміг назвати дату народження жодної з дітей, у якому місті було видано їхні документи і взагалі “забув”, де перебувають його діти. Згодом чоловік зізнався, що купив фальшивку у невідомих для перетину кордону”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що всього з початку введення воєнного стану лише прикордонники Львівського загону виявили понад 1700 документів із ознаками підробок.

Раніше повідомлялося, що прикордонники затримали ухильника-“рецидивіста”.

Прикордонники виявили ухильника, який ховався під ковдрою

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни