“Довелося кидати в бій резервістів”, – тренер “Прикарпаття” Рипан про перемогу над “Карпатами”

“Довелося кидати в бій резервістів”, – тренер “Прикарпаття” Рипан про перемогу над “Карпатами”

Головний тренер “Прикарпаття” розповів, що група провідних футболістів клубу зараз на лікуванні через пошкодження. Тому на матчі з львівськими “Карпатами” довелося використовувати резервних футболістів. Олег Рипан вважає, що обидві команди перебували майже в однакових умовах.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт Української Асоціації Футболу.

Нагадуємо, що другого серпня ФК “Прикарпаття – ЗСУ” переміг ФК “Карпати” з рахунком 2:1 у поєдинку другого відбіркового туру Кубка України.

Головний тренер “Прикарпаття” Олег Рипан у коментарі офіційному сайту УАФ розповів про перемогу над “Карпатами”:

“Я володів інформацією, що «Карпати» їдуть до Івано-Франківська не основним складом. Але оскільки група провідних гравців «Прикарпаття» нині в лазареті через пошкодження, то довелося кидати в бій резервістів, і тому обидві команди перебували приблизно в однакових умовах.

Зокрема, Андрій Бобинець узагалі раніше не захищав ворота «Прикарпаття» в офіційних поєдинках. Вважаю, що він, як і його партнери, проявив себе з кращого боку. Коли б за рахунку 1:0 на нашу користь Гліб Попчук реалізував пенальті, то можна було би сміливо знімати з порядку денного питання про переможця, проте за «Карпати» зіграла стійка, і напруга зникла тільки з фінальним свистком.

Також варто виокремити вихованця місцевого футболу Юрка Радульського, який оформив дубль.

Що далі? Звичайно, кортить, аби й поєдинок третього раунду відбувся в Івано-Франківську, а якщо переможемо, то, можливо, жереб знову посміхнеться, і до нас завітає команда з елітного дивізіону. У «Прикарпатті» багато молоді, і таке протистояння принесло б їй чимало користі”, – розповів Олег Рипан.

Як раніше писала “Галка”: “Футболісти “Прикарпаття” вибили з Кубка України львівські “Карпати” (ФОТО, ВІДЕО)”.

Читайте також: Футболісти “Прикарпаття” вибили з Кубка України львівські “Карпати” (ФОТО, ВІДЕО)

Теги: "Прикарпаття-ЗСУ"

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни