Дослідники і реконструктори відтворять ремісничий двір Давнього Галича

Ремісничий двір Давнього Галича планують відтворити у Крилосі дослідники і реконструктори зі всієї України. 12 Травня, 2023, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 286 Відвідувачі побачать у Крилосі облаштований табір періоду Середньовіччя з різними локаціями Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Подія відбудеться 20-21 травня на території Музею історії Галича Національного заповідника «Давній Галич», інформують “Вікна”.

Співорганізатор заходу, керівник ГО «Чорна Галич» Ярема Іванців розповів, що дана подія — це можливість об’єднати в одному просторі реконструкторів, студентів-істориків археологічного напрямку, майстрів з різних ремесел та працівників історико-культурних заповідників. Це новий формат науково-популярних подій, які дуже на часі, оскільки дають можливість об’єднувати суспільство навколо нашої культурної спадщини, заповідників, пам’яток культури і надавати їм життя у такій формі.

Генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Володимир Олійник прокоментував подію так:

«Це неформальна освіта: наука та інтерпретація історії одночасно. Це може стати ще одним кроком до реформування музейної діяльності, актуалізації відносно потреб суспільства і методом вивчення своєї історії. І знаково, що подія такого характеру вперше відбувається в Крилосі, на базі Національного заповідника «Давній Галич».

Подію організовують з метою привернути увагу громадськості до культурної спадщини України та залучити ширше коло небайдужих до її збереження та популяризації.

У програмі:

  • Житловий Табір;
  • Кухня;
  • Майстерня бою озброєння і військової справи;
  • Стрільбище;
  • Кузня;
  • Столярна майстерня;
  • Гончарна майстерня;
  • Обробка кременю.

Відвідувачі побачать облаштований табір періоду Середньовіччя з різними локаціями, на яких будуть представлені ремесла, військова справа, побут таборового життя, відчують себе частиною княжого міста, спробують відтворити вміння та навики предків.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни