Дороги в Калуші капітально ремонтуватиме комунальне підприємство

В електронній системі державних закупівель Прозорро оприлюднили два договори на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць у місті Калуші. Договори наприкінці травня уклало управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради з комунальним підприємством «Калушавтодор» без проведення аукціону. 30 Травня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 389 Капремонт доріг триватиме на вулицях Коновальця та Біласа і Данилишина. Фото: “Калушавтодор” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

А саме, договір на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Коновальця (від вул. Будівельників до вул. Фінська) на суму близько 1 млн 164 тис. гривень та договір на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Біласа і Данилишина (в районі єврейського кладовища) на суму понад 1 млн 384 тис. гривень. Передбачено також виготовлення проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту обох доріг. Роботи мають бути завершені до кінця поточного року, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, Програмою капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства Калуської міської територіальної громади на 2022-2024 роки  на капітальний ремонт доріг у 2023 році передбачено 22 млн гривень. У квітні міська рада розподілила частину фінансування на дві дороги. А саме, по 1,4 млн гривень виділили на капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Коновальця (від вул. Будівельників до вул. Фінська) і на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Біласа і Данилишина (в районі єврейського кладовища). Решту 19,2 млн гривень залишаються нерозподіленими.

Таким чином, поки капітальним ремонтом доріг Калуської громади займатиметься виключно комунальне підприємство, причому економія бюджетних коштів по двох дорогах складе близько 9%.

Нагадаємо також, що «Калушавтодор» займався профілюванням дороги на вул. Коновальця від січня цього року. Спочатку мали намір звузити цю ділянку дороги на 1,5 метра — до 4,5 метра. Це викликало обурення калушан, відтак наприкінці квітня координаційна рада з питань безпеки дорожнього руху вирішила не звужувати дорогу. Тож дорожнє покриття мають капітально відремонтувати на всю її ширину.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни