“Допомога від ООН”: шахраї обдурили 67-річного прикарпатця

Пройдисвіти масово розповсюджують повідомлення у соціальних мережах та месенджерах про можливість отримання грошової допомоги в межах програм Є-Підтримки, допомога від ООН та благодійних фондів. Громадяни, не перевіривши інформацію, потрапляють у афери та власноруч віддають кошти шахраям. 31 Серпня, 2023, 13:45 Прикарпаття Переглядів: 767 Ілюстративне фото. Чоловік увів дані рахунку для отримання допомоги, натомість у нього викрали гроші. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За допомогою до коломийських поліцейських звернувся 67-річний мешканець Гвіздецької територіальної громади, повідомляє поліція Івано-Франківської області.

Відомо, що заявник в мережі побачив оголошення “Допомога від ООН”. Чоловік перейшов за посиланням, вказав свої анкетні дані та пароль банківського додатку. Опісля, з рахунку списали майже 15 тисяч гривень.

Нагадаємо, мешканка Калуша перерахувала шахраям понад 6 тисяч гривень.

Щоб вберегти свої кошти, правоохоронці рекомендують:

  • не довіряйте оголошенням в соцмережах та повідомленням, які надходять на мобільний та обіцяють будь-які виплати;
  • не переходьте за посиланнями, які надходять вам у повідомленнях;
  • не вводьте реквізити та конфіденційні дані платіжних карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах;
  • отримуйте інформацію лише з офіційних джерел. Якщо оформляли допомогу, очікуйте сповіщення про нарахування в застосунку вашого банку або на порталі застосунку Дія.
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни