Донецький “Шахтар” переміг у першому матчі 1/16 Ліги Європи

Донецький “Шахтар” провів перший матч в 1/16 Ліги Європи.

Суперником донеччан стала французька команда “Ренн”. Матч відбувся сьогодні, 16 лютого, інформує Фіртка. Домашній матч український клуб проводив у Варшаві, Польща.

“Шахтар” вже на перших хвилинах повів у матчі. На 11 хвилині Богдан Михайличенко завдав удару, який відбив голкіпер, але м’яч відскочив на Дмитра Криськіва, який вразив порожні ворота Ренна.

Підопічні Йовічевича були гострішими у першому таймі і змогли подвоїти перевагу вже у компенсований час. На 45-й хвилині Артем Бондаренко, не без долі везіння, реалізував 11-метровий удар. 2:0 – саме за такого рахунку і завершися перший тайм.

На 59-й хвилині гості скоротили відставання. Карл Токо Екамбі опинився без опіки після подачі з лівого флангу та вдало замкнув навісну передачу.

На щастя, французький клуб не зміг відігратися і рахунок залишився незмінним. 2:1 – “Шахтар” здобуває перемогу у першому матчі 1/16 Ліги Європи.

Через тиждень, 23 лютого, відбудеться матч-відповідь у Франції. Початок о 22:00.