Долучитися до бригад “Гвардія Наступу” можна у Калуському ЦНАПі

У країні розпочалася національна кампанія із формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Ці підрозділи складатимуться винятково із добровольців та вмотивованих патріотів України, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога. 10 Лютого, 2023, 12:00 Калуш Переглядів: 261 Ілюстроване фото. На теренах Прикарпаття у семи ЦНАПах можна вступити до лав «Гвардії Наступу» Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У рамках кампанії буде створено 8 бригад: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» і «Азов».

Долучитися до них можна у Калуському ЦНАПі на вул. Богдана Хмельницького, 52, інформують “Вікна”.

А загалом на теренах Прикарпаття у семи ЦНАПах можна вступити до лав «Гвардії Наступу». ЦНАПи працюватимуть щодня з 9:00 до 19:00.

Якщо потрібно обміркувати рішення, є запис онлайн. Заповнюється типова анкета кандидата, і згодом підрозділи комплектування зв’язуються із добровольцем для подальшої роботи. Для запису необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Як відомо, Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», частиною яких можуть стати добровольці. Одним із таких підрозділів є бригада «Лють».

Об’єднана штурмова бригада «Лють» — це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці –— вольові й вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах. Її основні завдання — проведення штурмових дій, знешкодження ДРГ і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій та знищення противника.

Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» — підрозділи поліції, яких об’єднала «Лють». Це —бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут — міста, що загартували бойовий дух кожного нашого воїна.

У арсеналі «Люті» — бронетехніка, артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Нагадаємо, доєднатися до «Гвардії наступу» можна у зручному форматі, подавши відповідну анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ або ж подати анкету через визначені Центри надання адміністративних послуг.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни