Долинський районний суд позбавив волі двох зловмисників на три роки за викрадення коштів та майна

Долинським відділом Калуської окружної прокуратури підтримано обвинувачення щодо двох жителів сіл Долинської територіальної громади , які вчинили таємне викрадення чужого майна, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням в приміщення. 28 Вересня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 122

Встановлено, що двоє зловмисників, проникли до одного з кафе, що знаходиться в смт. Вигода, звідки спільно викрали майно та грошові кошти, інформують “Вікна”

Крім цього, один з обвинувачених, будучи раніше судим за вчинення корисливих злочинів, повторно вчинив крадіжку з проникненням, саме проник до підсобного приміщення, належного комунальному підприємству «Комунгосп» Долинської міської ради, звідки викрав речі працівника вказаного підприємства.

Вироком Долинського районного суду від 27.09.2022 правопорушників визнано винуватими у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, та раніше судимому зловмиснику призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі, а іншому правопорушнику суд призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі із застосуванням ст. 75 КК України, визначивши йому 2 роки іспитового строку.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни