Доки в Калуш фонтануватиме вода на Дзвонарській?

Калуська влада надала роз’яснення у відповідь на численні звернення від мешканців щодо витоку води на вул. Дзвонарській (навпроти ліцею №3). 28 Листопада, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 393 “До кінця тижня це питання буде закрито”, — обіцяє міська влада. Фото: kalush.informator.ua

Проблема виявилась складною. Суть її полягає не у пориві мереж водопостачання чи водовідведення. Причиною підняття води є перебої роботи загальноспливової каналізації через сукупність кількох факторів: перебої з енергопостачанням, що розбалансовує звичну роботу каналізаційно-насосної станції, та зниження пропускної здатності трубопроводу через його засміченість на 60%.

Для вирішення проблеми проведено всі підготовчі заходи. До кінця тижня це питання буде закрито — є укладений договір з спеціалізованою організацією на прочищення спливової каналізації, очікуємо приїзду відповідної техніки, — повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради.

Договір на прочищення цієї ділянки каналізації уклало комунальне підприємство «Калуська енергетична компанія».

Також 21 листопада в електронній системі державних закупівель Прозоро відбувся тендер на проведення поточного ремонту аварійних ділянок мереж зливової каналізації в місті Калуші, який оголошувало комунальне підприємство «Калушавтодор», інформують “Вікна”.

Бюджет закупівлі склав 300 тис. гривень, а найменшу ціну — близько 238,6 тис. гривень — запропонувало  ТОВ «Карпат-транс». Йдеться про планові роботи на різних ділянках мереж зливової каналізації.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни