До річниці вторгнення окупантів побачить світ поштова марка “ПТН ПНХ!”

24 лютого Укрпошта вводить в обіг поштову марку «ПТН ПНХ!», присвячену річниці повномасштабної війни росії проти України. 20 Лютого, 2023, 10:30 Україна Переглядів: 179 На передзамовлення діють обмеження до 10 поштових марок на одне замовлення Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

2022 рік став для нашої країни роком тривожних ночей та болісних втрат, роком запеклої боротьби та сміливості. Наперекір усьому ці 365 воєнних днів перезапустили в кожному з нас новий рівень любові та шани до Батьківщини, народу, усвідомлення своєї самоідентифікації та нескореності, люті до ворога і найголовніше — віру в Перемогу.

Нова поштова марка — благодійна. Кожен, хто придбає марку «ПТН ПНХ!» стає учасником благодійного проєкту, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу “Укрпошти”.

На поштовому випуску представлено одне з семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, створених ним анонімно в Україні в 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області.  

Тираж поштової марки 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Номінал марки — F (відповідає тарифу на пересилання рекомендованого листа масою до 50 г у межах України). Вартість маркового аркуша — 180 гривень, з яких 42 гривні — благодійний внесок. До марок також буде випущено конверт «Перший день», художній конверт, картку, а також тематичний світшот. Придбати поштовий випуск «ПТН ПНХ!» у відділеннях Укрпошти та на офіційних магазинах Укрпошти на маркетплейсах можна, починаючи з 24 лютого.

На передзамовлення діють обмеження до 10 поштових марок на одне замовлення.

Поштовий випуск «ПТН ПНХ!» після оплати гарантовано отримають власники філателістичних абонементів, яким, починаючи з 20 лютого, на електронні скриньки надходитимуть посилання на оплату. Лише для власників філабонементів комплект продукції «ПТН ПНХ!» також міститиме конверт з погашенням «Перший день. Київ», який в інший спосіб можна отримати, лише персонально відвідавши столицю у день введення поштової марки в обіг.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни