До Прикарпатського центру репродукції людини щороку звертаються близько 2500 сімейних пар

1200 пацієнтів проходять лікування у стаціонарі, зокрема, йдеться про оперативне втручання. Проводять більше 700 циклів допоміжних репродуктивних технологій. 28 Липня, 2023, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 386 У центрі працює ціла команда фахівців, щоби дати можливість подружнім парам стати батьками Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Сучасні репродуктивні технології дозволяють відтермінувати батьківство та зберегти свій біоматеріал. Уже близько ста пацієнтів скористалися цією можливістю та заморозили свої клітини, повідомляють “Вікна” з посиланням на голову Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлану Онищук.

Прикарпатський центр репродукції людини — один з трьох, які сьогодні є в Україні. І єдиний, що надає весь спектр діагностики та лікування безпліддя.

Щороку до Прикарпатського центру репродукції людини щороку звертаються близько 2500 сімейних пар. 1200 пацієнтів проходять лікування у стаціонарі, зокрема, йдеться про оперативне втручання. Проводять більше 700 циклів допоміжних репродуктивних технологій.

“Побувала в унікальному медичному закладі, який діє на Прикарпатті. Тут працює ціла команда фахівців, щоби дати можливість подружнім парам стати батьками. Проблеми репродуктивного здоров’я – доволі поширене явище сьогодні. І саме професіоналізм наших фахівців вселяє надію і дає шанси жінкам відчути дар материнства!”, — написала Світлана Онищук.

Саме від щоденної роботи наших медиків залежить, чи з’являться нові життя і подружні пари зможуть стати батьками.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни