До Коломиї завітали партнери з Великої Британії та ООН. ФОТО

Новини До Коломиї завітали партнери з Великої Британії та ООН. ФОТО Сьогодні

З візитом відвідав Коломию Домінік-Гайдн Брейтвейт – регіональний радник з питань конфліктів посольства Великої Британії в Україні, а також програмна аналітикиня Програми розвитку ООН Марія Гуцман та їхні колеги. Про це повідомив голова Коломийської громади Богдан Станіславський.
“Ці люди є представниками надійних партнерів, завдяки яким у нашій громаді реалізовано вже не одну ініціативу. Тож мав нагоду особисто подякувати поважним гостям за це, разом переконатись, як працюють наші спільні проєкти, та розказати, як живе місто після початку повномасштабної війни.

Але розпочав нашу розмову зі слів вдячності народу Великої Британії за всю ту допомогу, яку зараз отримує Україна. Для нас дуже цінно розуміти, що маємо таких хороших і надійних друзів.

У рамках візиту побували у ЦНАПі, де продемонстрували гостям інклюзивність закладу, адже один з наших спільних пріоритетів – доступність адміністративних послуг для маломобільних груп населення. Ключовим у цьому є автомобіль та мобільний кейс для надання адмінпослуг, які ми отримали від партнерів. Крім того, в ЦНАПі віднедавна встановлені зчитувачі ID карточок, які удосконалюють процес надання адміністративних послуг. Наші гості на власні очі могли побачити, як це все працює.

Також мав приємну розмову з пані Мариною Гончаровою – менеджеркою Програми розвитку ООН, Богданом Футерком – заступником голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації, Оксаною Данилюк – начальником відділу розвитку електронних та адміністративних послуг управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської облдержадміністрації та Лесею Попелюх – регіональною координаторкою ПРООН в Івано-Франківській області. Я переконаний, що ми ще раз обов’язково зберемось таким складом у Коломиї та будемо говорити вже про нові реалізовані проєкти у нашій громаді”, – йдеться у дописі.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни