До кінця серпня заборонили в’їзд до озера “Синевир”

Протягом часу, коли заборона в’їзду буде діяти, парк продовжить працювати і приймати відвідувачів. 03 Серпня, 2023, 18:30 Україна Переглядів: 254 Заборона в’їзду пов’язана з ремонтом дороги, що веде до озера Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

З метою проведення ремонту дорожнього покриття до озера “Синевир”, адміністрація Національного природного парку “Синевир” видала наказ №124 від 31.07.2023 “Про тимчасову заборону в’їзду автотранспорту до озера Синевир з 01 по 31 серпня цього року”. Проїзд буде дозволено лише на службовому автотранспорті та спецтехніці, повідомляють “Вікна” з посиланням на Національний природний парк “Синевир”.

Така ініціатива націлена на відновлення дороги, забезпечення безпеки відвідувачів і підвищення якості рекреаційного відпочинку для всіх прихильників екотуризму.

Ремонт дороги пов’язаний з інтенсивним автотранспортним рухом протягом останнього періоду, що спричинив значне зношення дорожнього покриття та збільшення незручностей під час руху автотранспорту.

Заборона в’їзду автотранспорту до озера “Синевир” надасть можливість провести комплексний ремонт дороги протяжністю 800 метрів. Ремонтні роботи включатимуть відновлення дорожнього покриття, реконструкцію водовідведення та підвищення загального стану інфраструктури парку.

Проведений ремонт сприятиме покращенню безпеки для відвідувачів та комфортному пересуванню до найцікавішого куточка Карпат.

Протягом часу, коли заборона в’їзду буде діяти, парк продовжить працювати і приймати відвідувачів. Усім охочим буде доступ до пішохідних маршрутів, що пролягають до озера “Синевир”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни