До Калуша завітав Міжнародний медичний корпус

На зустрічі йшлося про надання медичної допомоги пацієнтам з числа внутрішньо переміщених та підтримку грудного вигодовування малят мешканок Калуської громади. 03 Березня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 252 У Калуші обговорили з Міжнародним медичним корпусом співпрацю в галузі медицини та підтримки вимушених переселенців Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Заступниця міського голови Наталія Кінаш провела зустріч з Даміром Роко, координатором відділом швидкого реагування Міжнародного медичного корпусу (International Medical Corps).

Зустріч відбулася у КНП «Калуська центральна районна лікарня» за участі начальниці сектору по роботі з ВПО управління соціального захисту Тетяни Каблак, т. в. о. генерального директора Ярослава Мороза та медичного директора Ярослава Кінаша, інформує Калуська міська рада.

Йшлося про надання медичної допомоги пацієнтам з числа внутрішньо переміщених та підтримку грудного вигодовування малят мешканок Калуської громади.

За участі представників Міжнародного медичного корпусу розглянули можливість створення кімнати матері і дитини для проведення навчань, тренінгів щодо грудного вигодовування та введення прикорму для дітей раннього віку. Також обговорили підписання меморандуму про співпрацю між Калуською громадою та Міжнародним медичним корпусом про співпрацю в галузі медицини та підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Довідка. Міжнародний медичний корпус — це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни