До Івано-Франківська виїхали евакуаційні автобуси з Ірпеня, Бучі та інших міст

9 березня до Івано-Франківська вирушили три евакуаційні автобуси з Ірпеня, Бучі та інших міст, де тривають бойові дії. Про це у своєму відеозверненні на сторінці у Facebook повідомив міський голова Руслан Марцінків.

09 Березня,
2022,
14:45
Прикарпаття

Переглядів: 312


Ілюстроване фото. Також автобуси поїдуть у інші міста регіону.

З його слів, з Івано-Франківська щодня відправлятимуть автобуси на лінію фронту для того, щоб вивезти цивільних людей, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Суспільне”.

“Три евакуаційні автобуси вже вирушили до Івано-Франківська. Це — дуже важливо. Будемо продовжувати вивозити жінок з дітьми з цих “гарячих” точок. Закликаю інші міста нашої держави, особливо із західних регіонів, допомагати з евакуацією людей. Тому що, на жаль, із поїздами є проблема”, — каже Руслан Марцінків.

Також голова громади розповів, щоб зараз захисникам найбільше потрібна військова амуніція, медичні турнікети, кровоспинні медпрепарати та бронежилети. Все це можна приносити у будь-який із 22 ЦНАПів, які працюють на території Івано-Франківської громади.

“Дещо налагодили виробництво бронежилетів, але більше ніж 50-60 штук в день ми не можемо виготовити з різних причин. Але всі ці бронежилети йдуть насамперед на передову. В другу чергу — для забезпечення тих частин, які перебувають у Франківську і готуються на вихід вперед”, — розповів Руслан Марцінків.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни