“До берега йду”: Kalush Orchestra випустив новий трек

Переможець “Євробачення-2022”, реп-гурт Kalush Orchestra випустив нову україномовну пісню під назвою “До берега йду”. 28 Липня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 424 “Хто лодку хитає? — той за бортом знає, я до берега йду…”, — йдеться у новій пісні. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Йо, зацініть який трек написав. Зазвичай тут пишуть опис до пісні. Так вот, опис до цієї пісні в самій пісні. Просто послухайте…”, — зазначив фронтмент гурту Олег Псюк.

Він також виступом автором слів до нової пісні. А музику створив у співавторстві зі Станіславом Чорним.

“…Мама каже, шо я не знаю, й не бачу вже краю, на березі будуть не сакури. Я у мріях може літаю, не маючи зграю, птах шо для себе творить текстури. Човен тоне тільки якщо я розхитаю, я в морі пірнаю, ще краще ніж ті акули. Я погоди в морі просто так нечекаю, я сам наверстаю, за бурі що з весни були.. Переживем! Хто лодку хитає? — той за бортом знає, я до берега йду. Переживем!  Все шо в житті маєм, сто раз поміняєм, я до берега йду. Переживем! Вітер помагає, коли мій світ знає, я до берега йду. Переживем! Хто лодку хитає? — той за бортом знає, я до берега йду…”, — йдеться у новій пісні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни