Дмитро Комаров на кордоні з Білоруссю опинився майже по пояс у воді – Новини України

Дмитро Комаров на кордоні з Білоруссю опинився майже по пояс у воді - Новини України

Фото: instagram.com/komarovmir

Дмитро Комаров опинився майже по пояс у воді, відвідавши село Новосілки на кордоні з Білоруссю. Про свою поїздку до Чернігівської області під час повені ведучий розповів у інстаграмі.

– Так зараз виглядає село Новосілки на кордоні з Білоруссю біля ріки Дніпро у Чернігівській області. Така повінь останній раз була 10 років тому. Що стосується саме цього району – води стає менше щогодини, – написав він.

Комарова вразило те, що навіть ті, у кого затопило подвір’я, дуже позитивно налаштовані. Журналіст побачив, що в селі досі є вулиці, де води – по пояс. Рятувальники розвозить продукти та воду на всюдиходах та човнах . 

Головне управління ДСНС України у Чернігівській області повідомило в фейсбуці, що підрозділи продовжують допомагати мешканцям підтоплених населених пунктів з перевезенням, доставкою продуктів, питної води та медикаментів. 

Чернігівська область постраждала від повені одна з найперших, ще на початку квітня. Повінь в регіоні спостерігається щороку, але в деяких районах підтоплення такого масштабу фіксували востаннє 10-12 років тому. У Києві через повінь пройшли навчання за участю комунальників.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни