Для прихистку в Калуші благодійний фонд “Рокада” надав побутову техніку

У Калуській громаді завершують облаштовувати прихисток, у якому незабаром поселяться вимушені переселенці. 14 Березня, 2023, 08:00 Калуш Переглядів: 118 Співпраця з БФ “Рокада” щодо забезпечення прихистків для проживання переселенців триває з липня минулого року Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Свою підтримку днями знову надав благодійний фонд “Рокада”. Організація передала допомогу для облаштування приміщення для проживання евакуйованих та внутрішньо переміщених осіб, а саме: одну електричну плиту, три сушильних машини, два порохотяги, 10 електрочайників, 10 прасок, 10 масляних обігрівачів, 6 наборів посуду, 45 рушників. Сума допомоги склала близько 150 тис. гривень. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці повідомляє міського голови Андрія Найди.

Раніше “Рокада” привезла у Калуш гуманітарну допомогу для 42 сімей вимушених переселенців.

Співпраця з “Рокадою” щодо забезпечення прихистків для проживання переселенців триває з липня минулого року. Координатором проєктів є головний спеціаліст загального відділу міської ради Мар’яна Думенко.

Як повідомляли “Вікна”, в новому притулку для вимушених переселенців в Калуші оселяться 45 людей.

Основним партнером міської влади у підготовці прихистку є благодійний фонд «Move Ukraine», з яким співпрацюють від червня минулого року.

У притулку — блокова система, на 2-3 кімнати є окремий санвузол.

Днями прихисток поповнився необхідними речами для проживання: Міжнародна організація з міграції надала 45 металевих ліжок, матраців та комплектів постільної білизни, ковдр, подушок, рушників, 6 твердопаливних печей, 2 електрообігрівачі, 4 електроплити, 2 холодильники, 7 електрочайників.

Притулок для вимушених переселенців у Калуші розташований на вулиці Коцюбинського (раніше тут був один з корпусів школи-інтернату), його ремонт фінансує благодійний фонд «Move Ukraine», який залучає пожертви закордонних благодійників. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни