Для повного відновлення української енергосистеми знадобиться кілька років — Центр дослідження енергетики

Ремонтні бригади працюють цілодобово. Першочергово живлення подають на об’єкти критичної інфраструктури в усіх областях: котельні, газорозподільчі станції, водоканали, очисні споруди, а в деяких регіонах уже працює громадський електротранспорт. 26 Листопада, 2022, 14:30 Україна Переглядів: 166 За його словами, є такі підстанції, у які «прилітало» по 8 або 11 ракет.

Про це розповів директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко на брифінгу в Media Center Ukraine, повідомляє “Громадське”.

За його словами, є такі підстанції, у які «прилітало» по 8 або 11 ракет.

«Ці ракети ніколи не потрапляють точно — або лівіше, або правіше. Проте як буде наступного разу — передбачити неможливо», — додав Харченко.

На його думку, енергосистемі України знадобиться від 5 днів до тижня, щоб перейти на стабільні графіки відключення. Але це за умови, якщо не станеться повторного ракетного обстрілу найближчим часом. 

Ситуація в енергосистемі України

Ремонтні бригади працюють цілодобово. Першочергово живлення подають на об’єкти критичної інфраструктури в усіх областях: котельні, газорозподільчі станції, водоканали, очисні споруди, а в деяких регіонах уже працює громадський електротранспорт.

Однак через сильний вітер, дощ та мінусову температуру вночі до пошкоджень, завданих російськими ракетами, додаються обмерзання та пориви проводів у розподільчих мережах.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни