Для потреб військових прикарпатці передали 249 шин

Шини було придбано за кошти, виручені під час благодійного аукціону, який організували та провели 30 вересня. 12 Грудня, 2022, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 62 Тут, у тилу, ми маємо бути надійною підтримкою у боротьбі проти ворога.

Для потреб військових 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини передали 249 шин, загальна вартість яких становила майже мільйон гривень, повідомляють “Вікна” з посиланням на голову Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.

Шини було придбано за кошти, виручені під час благодійного аукціону, який організували та провели 30 вересня. Окрім того, ТзОВ «Оператор газотранспортної системи України» (директор Богородчанського ЛВУМГ Роман Юськів) для бійців тероборони передало 48 шин загальною вартістю майже 140 тисяч гривень. До допомоги військовим долучилося також і приватне підприємство «Водолій-ЯП» (директор Петро Яцьків), яке виготовило для бійців 1000 будівельних скоб на загальну суму понад 20 тисяч гривень. Тут, у тилу, ми маємо бути надійною підтримкою у боротьбі проти ворога.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни