Для помазання короля Чарльза III буде використано олію без інгредієнтів тваринного походження – Новини України

Для помазання короля Чарльза III буде використано олію без інгредієнтів тваринного походження - Новини України

Фото: REUTERS

В ізраїльському Єрусалимі освятили олію, яка буде використана для помазання короля Великобританії Чарльза ІІІ під час його коронації. У олії немає інгредієнтів тваринного походження. Про це йдеться у заяві Букінгемського палацу.

– Олія створена з оливок, зібраних у двох гаях на Олеонській горі у монастирях Марії Магдалини та Вознесенського монастиря. Монастир Марії Магдалини є місцем поховання бабусі Його Величності, принцеси Греції Аліси – йдеться у повідомленні.

Як пише ВВС, олія для помазання містить оливкову олію, ароматизовану сумішшю ефірних олій кунжуту, троянди, жасмину, кориці, неролі, бензоїну та флердоранжу. У попередніх варіантах були масло цивету, що є секретом залоз уверу, і амбра. За даними видання, освячення олії відбулося в одному з найсвятіших християнських місць Єрусалиму – у храмі Гробу Господнього.

Помазання короля є луною хрещення або висвячення в релігійні ордени, при цьому монарх символічно торкається святою олією до голови, грудей та рук. 1953 року журналістам не дозволили знімати церемонію, оскільки вважали це надто священним моментом.

Чарльз III зійшов на трон після смерті королеви Єлизавети ІІ 8 вересня. Король, раніше відомий як принц Уельський, став спадкоємцем після сходження на престол своєї матері у 1952 році. Коронація Чарльза III та Камілли відбудеться у Великій Британії 6 травня, стало відомо у жовтні.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни