Для онкохворої Ані Приймич потрібно зібрати більше 30 тисяч доларів

П’ять років бореться з важкою недугою 11-річна Аня Приймич з Калущини. У 2017 році у дівчинки виявили нейробластому заочеревного простору (3 стадія). За цей час організм виснажився, було чимало ускладнень та хіміотерапій. Однак дитина досі продовжує боротися за власне життя.

08 Лютого,
2022,
16:00
Калуш

Переглядів: 255


Наразі Аня проходить лікування у Стамбулі, де проходить хіміотерапію і фізичну реабілітацію

За словами мами Лесі Приймич, наразі Аня у Стамбулі, де проходить  хіміотерапію і фізичну реабілітацію, адже не могла ходити, стояти і навіть їсти. Окрім того у Анюти виявлено параліч лівого нерва ока, над яким працюють лікарі, інформують “Вікна”

 Станом на сьогодні мати витратила 85 тис. доларів, не враховуючи вартості продуктів харчування, житла та ліків поза межами лікарні. Жінка каже, що лікування за кордоном дороговартісне, кошти збирає самостійно і з допомогою польського фонду Сепомоги. Станом на сьогодні загальний рахунок складає 265 тис. доларів. З них терміново потрібно потрібно зібрати 33 500 доларів.

 «Тепер знову нам виклали рахунок на лікування у сумі 33,500 тисячі доларів….Нам потрібна допомога небайдужих людей, адже попереду в Анюти досить довге і дороговартісне лікування», — розповідає мама Ані Приймич. 

Калушанка каже: важко  розуміти, що життя дівчинки залежить від грошей. Проте надії Леся Приймич не втрачає. 

«Анютка знову бореться за життя, знову перейшла пекло щоб вижити, разом ми зможемо зібрати необхідну суму, щоб продовжити лікування Анічки, адже після цієї хіміотерапії, запланована операція, ми дуже віримо і надіємось, що все витримаємо і Анічка одужає, але так на все потрібно багато часу і потрібні великі кошти».

Нагадуємо, що мама юної калушанки самостійно виховує трьох дітей і через хворобу Ані не може працювати. Тому звертається до всіх небайдужих за допомогою.

Реквізити для допомоги Ані:

ПриватБанк

5168 7574 0312 2189

Приймич Леся Орестівна.

068 236 38 92 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни