“Для Харкова у пріоритеті — медикаменти та їжа тривалого зберігання”, — калуський волонтер Влад Німак

Калуський музикант Влад Німак з початку березня активно займається волонтерством у Харкові.

29 Березня,
2022,
13:00
Калуш

Переглядів: 173


Святослав Вакарчук та Влад Німак на вулицях Харкова

Днями хлопець разом з друзями-волонтерами зустріли  в місті українського музиканта, фронтмена гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука.

“Ми їхали за гуманітарною допомогою з колегою і побачили на вулиці Святослава Вакарчука. Думаємо, зупинимося і привітаємося. Друг попросив сфотографуватися, і я — за компанію. Сказав, що теж із західної України. Святослав запитав: “А що ви тут робите?” Я сказав, що волонтеримо. Потім ми постояли хвильку і поїхали”, — розповів “Вікнам” Влад Німак.

Калушанин зазначив, що жителям Харкова стабільно надходить допомога, особливо — з-за кордону. За словами волонтера, у самому Харкові нема такої критичної ситуації, як, наприклад, в області, Чернігові, Маріуполі чи Волновасі. Проте пріоритетними залишаються медикаменти та їжа тривалого зберігання.

Нещодавно у Харків прибула допомога від Калуського СУМу. Тут “під зав’язку” наповнили бус, котрий поїхав у Харків, де волонтери, також із Калуського СУМу, розподілили допомогу між військовими та населенням.

Як відомо, калуський музикант Владислав Німак (творчий псевдонім Whatislove) під час російсько-української війни став волонтером. 

Разом із іншими добровольцями у Харкові хлопець уже понад три тижні розвантажує з потягів гуманітарну допомогу, розвозить ліки та продукти для потребуючих, сортує одяг та допомагає військовим.

Раніше калушани зібрали для харків’ян вагон гуманітарної допомоги — 60 тонн.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни