Для чого потрібне крісло з підголівником – Новини Галича

Підголівник у кріслі – чи є від нього користь?

крісда з підголівям

Зайва трата грошей чи функціональна перевага? Переймаються питанням більшість, звертаючи увагу на офісні стільці з підголівниками. Незважаючи на те, що зазвичай такі предмети меблів дорожчі, вони дають повне розвантаження хребту, полегшують тривале сидіння під час роботи, підтримують шийний відділ, значно зменшуючи ймовірність виникнення головного болю. Розповість про те, яким має бути крісло для комп’ютера Новий Стиль.

Види підголівників

На даний момент виділяється кілька різновидів доповнення до комп’ютерного стільця:

Вбудований

Він виступає одним цілим зі спинкою, зазвичай розташований у верхній її частині, має м’який наповнювач. Виконується на виробах більш класичного дизайну. Розрахований на широке коло покупців та користувачів. Загалом досить зручний підголівник, якщо рівень його розташування і форма точно відповідають антропологічним даним того, хто сидить. Вважається, що ним краще користуватися усім, у кого від початку немає проблем із хребтом, здоров’ям загалом.

Стаціонарний

Розташований окремо, над спинкою, але все одно не має регулювань. Таке крісло для комп’ютера Новий Стиль рекомендує купляти людям, у яких зріст вище середнього. Решті варто перед покупкою протестувати, по можливості випробувати особисто, інакше є ймовірність, що голова може опинитися якраз на місці кріплення чи тримача підголівника.

Регульований

Прийнято вважати найбільш універсальним, оскільки його можна підлаштовувати для себе. Єдине, бажано врахувати – є моделі, які просто регулюються за висотою, а є обладнані можливістю «3D», у них можна змінювати нахил та навіть повертати.

Поради щодо вибору

З огляду на те, що від підголівника залежить здоров’я та комфорт, в процесі вибору, купівлі потрібно звертати увагу на деякі моменти:

  • Наповнювач, звісно, повинен бути м’яким, проте не надто.
  • Якщо модель обладнана регулюванням, необхідно поцікавитися якими. Чим більше налаштувань, тим ширші можливості підлаштувати крісло для комп’ютера Новий Стиль під свої потреби, тримати шию в потрібному положенні.
  • Поцікавтеся типами кріплень, щоб не відчувати жорсткість під час роботи, вони повинні бути з гумовими або пластиковими вставками.
  • Якщо у вас високий зріст, можна брати модель із підголівником, який є одним цілим зі спинкою, низький зріст – радимо обрати регульований.
  • Ширина – чим вона більша, тим вільніше ви зможете змінювати положення голови, не боячись «зіскочити» з приставки.
  • Деякі продавці пропонують своїм клієнтам як підтримку шийного відділу подушечку на шлеях або валик. Це прекрасне доповнення, але не замінить сам підголівник. 
  • Якість пошиття – шви оббивки мають бути міцними, тканина «дихаюча», а наповнювач одночасно набувати потрібної форми та разом з тим відновлюватися після, не злежуватися.
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни