Джонні Дивний з Kalush Orchestra залишає гурт та розпочинає сольну кар’єру

Репер Джонні Дивний покидає гурти Kalush та Kalush Orchestra, щоби зосередитися на сольній кар’єрі, та вже презентував перший кліп на композицію “Спринт” 16 Червня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 328 Артист оголосив, що покидає гурти Kalush та Kalush Orchestra, щоби зосередитися на сольній кар’єрі. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомили у пресслужбі артиста, інформують “Вікна”

Український артист Джонні Дивний вирішив розвивати сольну карʼєру. У 2010 році він заснував андеграундний реп-гурт “Ціна Ритму”, а у 2019-му приєднався до проєкту Kalush. У 2022 році Джонні став учасником гурту Kalush Orchestra, з яким переміг у Євробаченні-2022.

Тепер артист оголосив, що покидає гурти Kalush та Kalush Orchestra, щоби зосередитися на сольній кар’єрі. Разом з цією новиною репер одразу випустив перший реліз – “Спринт”. Це сучасний реп, що поєднує хукові рефрени, іронічний настрій та вуличний вайб хіп-хоп культури.

“Куплет першого треку був написаний задовго до повномасштабного вторгнення. За півтора року люди навчились жити в новій реальності та цінувати кожну мить. Тому більше не можу гаяти часу і рухаюсь далі. Я показав всьому світу чужу музику, тепер прийшов час показати свою”, – прокоментував своє рішення Джонні.
У своїй творчості артист подає серйозні теми через розважальні мотиви. “Спринт” – це автобіографічна історія Джонні, який все свідоме життя живе хіп-хоп культурою та розвиває її в Україні. 

У 2004 році він отримав перший досвід у музиці, у 2007-му починає писати перші треки та випускати їх як сольний артист, а пізніше стає послідовником калуської класичної хіп-хоп школи.

У найближчих планах Джонні Дивного – кілька релізів, фітів та випуск мініальбому.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни