Дизайнер Андре Тан спростував переїзд до США – приїхав за обміном досвідом на 8 днів – Новини України

Дизайнер Андре Тан спростував переїзд до США - приїхав за обміном досвідом на 8 днів - Новини України

Фото: instagram.com/andre_tan_official/

Дизайнер Андре Тан заявив, що українці неправильно зрозуміли його пост про навчання в Кремнієвій долині у США. Він приїхав лише на 8 днів, щоб здобути нові знання, необхідні для ведення бізнесу в Україні. 

– Шановні журналісти і любі друзі! Я хочу всім вам нагадать, що я не переїхав жити до Америки! І не поступив у Стенфорд! Я приїхав сюди за обміном досвідом лише на 8 днів, і буду відвідувати такі компанії як Google, Apple і Cisco для того, щоб отримати необхідні знання для розвитку бізнесу. Український бізнес повинен процвітати та розвиватися, а без нових знань та інформації ви собі це як уявляєте, – написав дизайнер.

Тан нагадав, що його бренд одягу Andre Tan платить податки в Україні та з перших днів війни шиє форму для армії.

– Тому, якщо ми не будемо развиватися, це буде дуже тяжко економічно для компаній та нашою держави, а нам потрібно піднімати економіку! Тож давайте будемо толерантними один до одного, і будемо допомагати, а не ганьбити та звинувачувати в тому, чого немає насправді. Всіх люблю! Побачимося в любому Києві, – написав Тан. 

Судячи з постів Андре Тана в Інстаграмі, війну він зустрів в Україні. Дизайнер не повідомляв, коли зміг виїхати за кордон.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andre Tan (@andre_tan_official)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andre Tan (@andre_tan_official)

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни