Дівчинка з Верховини написала лист хрещеному і відправила “в Донецьк”, волонтери знайшли адресата (фото) – Новини Галича

Лист до хрещеного батька на фронт знайшов свого адресата!
Діти малювали малюнки своїм захисникам в екопоселеннях у різних куточках України. Мобільну арт-галерею під гаслом “Дякуємо за Дім” присвятили, зокрема, й нашим росомахам, які тримають оборону на Донеччині. Організатором проєкту виступив перший українській театр ляльок на колесах РАВЛИК, йдеться на сторінці 68 окрема єгерська бригада ім. Олекси Довбуша.

Серед зібраних малюнків знайшовся лист дівчинки Софійки з Верховини. Вона написала кілька теплих слів хрещеному, а як адресу вказала просто “Донецьк”.

“Волонтери зайнялилася пошуками воїна, щоб він особисто отримав послання від похресниці. І таки знайшли у нашій бригаді!
Росомаха на псевдо “Зелений” був до сліз розчулений таким сюрпризом. Він розповів, що рідний тато Софійки загинув, коли вона була ще малою. Тож наш побратим став для неї другим батьком”, – йдеться у повідомленні.

Крім Софійчиного листа, на передову доставили малюнки й інших діток. Захисники вдячні юним патріотам та обіцяють зі ще більшим запалом боронити неньку-Україну від окупантів.

Читайте також: з Донецька в Лиман, а звідти – в Івано-Франківськ: історія переселенки з трьома дітьми

Софійка з Долини

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни