Дівчина Олега Псюка з Kalush Orchestra показала, як робить вакуум

Дівчина лідера гурту Kalush Orchestra Олега Псюка Олександра Білобров поділилася зі своїми підписниками вправою, яку намагається робити щоранку.  25 Жовтня, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 489 Олександра Білобров робить вакуумний масаж живота

Дівчина вирішила урізноманітнити свій контент і в сторіс Instagram виклала відео того, як робить вакуум. Дівчина зауважила, що цій непростій на вигляд вправі навчилася сама.

За словами Олександри Білобров, вправу робить 5-7 хвилин. Вакуум пришвидшує метаболізм та підтягує м’язи живота. 

Під час цієї справи важливо дихати, каже дівчина. 

Вакуум — це базова вправа, дуже ефективна для зміцнення м’яз живота. Надзвичайно проста у виконанні, вона допомагає впоратися з некрасивим валиком у нижній частині живота, прибрати жировий прошарок та звузити талію.

А ще вакуум заряджає енергією та приносить неабияку користь для всього організму. Уддіяна бандха — так називають вакуум в йозі — поліпшує роботу дихальної, репродуктивної, кровоносної та травної систем. Під час його виконання посилюється приток крові до внутрішніх органів та відбувається їх масаж. Це дозволяє боротися з небезпечним вісцеральним жиром — тим самим, що накопичується довкола внутрішніх органів та заважає їхній нормальній роботі, радить blog.eva.ua.

Неприємний валик на животі виникає внаслідок слабкості поперечного м’яза — він виконує функцію поясу-каркасу, що утримує всі внутрішні органи. І коли він нетренований, живіт починає висіти навіть у худих людей. Поперечний м’яз проходить зліва направо глибоко під косим м’язом й тому такі вправи, як скручування або качання пресу, просто не дістаються до нього.

Вакуум особливий тим, що при його виконанні задіються всі групи м’язів живота, в тому числі й поперечний. Тренується його еластичність, внаслідок чого живіт підтягується, а талія стає стрункішою.

Найкраще виконувати вакуум зранку натщесерце — така зарядка допоможе пробудити тіло й запустити метаболізм. Якщо зробите все правильно, то відчуєте, як працює поперечний м’яз і вакуум сам підтягує живіт під ребра у бік хребта.

  1. Зробіть глибокий видих та сильно втягніть живіт, щоб він тягнувся догори й назад до хребта. Не дихаючи, зафіксуйтеся в цьому положенні на комфортний для вас час.
  2. Випустіть живіт і зробіть повільний вдих.
  3. Повторіть кілька разів. Розпочинати найкраще з 3-5 разів, з часом досягаючи 20-30 разів.

Вакуум можна робити лежачи, сидячи, стоячи — як завгодно. На початку спробуйте виконувати стоячи, злегка нахилившись уперед, притиснувши підборіддя до грудей і тримаючи руки на колінах.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни