Діти з Войнилівського ліцею привезли в “Дім Сірка” лежанки, крупу і ковбаски

Щоб допомогти безпритульним тваринам, діти разом з батьками долучилися до благодійного ярмарку “Добро починається з тебе”. 17 Березня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 207 Крім лежанок для собак, діти передали 1000 гривень на ліки Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Дякуємо діткам з Войнилівського ліцею, вчителям та батькам за те, що допомагаєте безхатькам, навчаєте діток добру! Ми отримали крутезні лежанки для собань, крупу, ковбаски, а також 1000 гривень на медикаменти”, — йдеться в повідомленні калуського притулку для безпритульних тварин “Дім Сірка”.

Щоб допомогти тваринам, учні 3-Б і 2-А класів Войнилівського ліцею разом з батьками долучилися до благодійного ярмарку “Добро починається з тебе”.

“Ми впевнені, що такі заходи об’єднують та надихають, даючи зрозуміти, що благодійність це не лише кошти — це значно більше. Якщо ми від щирого серця робимо щось хороше, прагнемо вберегти, захистити, надати підтримку, то вкотре доводимо, що єдність, дружність, людяність, толерантність — це найкращі якості”, — зазначила вчителька Мар’яна Павлів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни