Директора лісгоспу, який збив і залишив помирати дівчинку, взяли під варту без права застави

Івано-Франківський міський суд визначив міру запобіжного заходу депутатові Яремчанської міської ради, директору лісгоспу Василеві Павлюку.

23 Січня,
2022,
11:30
Прикарпаття

Переглядів: 267


Слідств звинувачує Василя Павлюка, який збив дитину і не надав їй допомоги. Дівчинка померла у лікарні

22 січня 2022 року до Івано-Франківського міського суду для визначення міри запобіжного заходу було доставлено директора ДП «Надвірнянське лісове господарство», депутата Яремчанської міської ради VIII демократичного скликання, 1981 року народження, якого досудове слідство обґрунтовано підозрює у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 135 ККУ та ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, інформують “Вікна”.

Йдеться про завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан, якщо це спричинило смерть особи та порушення правил безпеки дорожнього руху якщо вони спричинили смерть потерпілого.

Суд встановив, що підозрюваний 20 січня 2022 року близько 18.20, керуючи автомобілем Renault Duster у селі Лоєва Надвірнянського району, вчинив наїзд на малолітню особу, 2012 року народження.

Після цього, ненадавши жодної допомоги потерпілій та не доставивши її до медичного закладу, покинув місце пригоди. 9-річна потерпіла за декілька годин померла від отриманих травм у Надвірнянській ЦРЛ.

Самого підозрюваного було затримано наступного дня близько 13.40 години у місті Яремчі. Того ж дня йому було оголошено про підозру.

Вислухавши думки сторін, оцінивши надані докази та вивчивши матеріали справи, Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати щодо затриманого міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Враховуючи важкість вчиненого, альтернативного запобіжного заходу у вигляді грошової застави суд не визначав.

Раніше йшлося, що підозрюваним у смертельній ДТП є Василь Павлюк.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни