Директор “Київстару”: Мобільний зв’язок в Україні може перетворитися на точкове покриття – Новини України

Директор "Київстару": Мобільний зв'язок в Україні може перетворитися на точкове покриття - Новини України

Президент мобільного оператора “Київстар” Олександр Комаров розповів про перебої у мережі під час відключення світла. За його словами, мобільний зв’язок в Україні може перетворитися на режим точкового покриття. Про це він сказав в інтерв’ю “НВ Бізнес”.

– Це зараз ми бачимо на прикладі Києва, коли відключають цілі райони з великою кількістю мешканців, і за кілька годин зникає мобільний та фіксований зв’язок. Але це не означає, що Київ без зв’язку, – заявив Комаров.

Натомість директор “Київстару” виключає повне зникнення мобільного зв’язку по всій Україні на довгий час.

– Я не думаю, що є загроза, що мобільний зв’язок зникне надовго по всій Україні. Це залежатиме від того, як витримуватиме енергетична система, – наголосив він.

За його словами, альтернативи як такої не існує, оскільки навіть термінали для супутникового зв’язку Starlink треба підживлювати.

– Будь-якому приладу потрібне електроживлення у 21 столітті. Усі готуються до поганих сценаріїв, але якогось такого рішення, яке б дозволило людині залишатися на зв’язку, немає. Немає харчування — ми повертаємось у минуле, – вважає директор “Київстару”.

Як зазначив Комаров, найбільш уразливими областями на сьогоднішній день є Київська, Харківська, Львівська та Полтавська області.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни