“Динамо” Київ програло у заключному матчі Ліги Європи

Динамо Київ програло турецькому Фенербахче.

Матч пройшов, 3 листопада, у рамках заключного туру групового етапу Ліги Європи, інформує Фіртка.

Хід матчу

На 23-й хвилині Фенербахче відкрив рахунок. Голкіпер Динамо помилився на виході із воріт, не зміг далеко винести м’яча й Арда Гюлер перекинув Бущана.

За кілька миттєвостей до завершення тайму Фенер подвоїв перевагу. Вілліан Аран без всяких проблем випередив захисників Динамо на ближній стійці та замкнув подачу із кутового.

За 45 хвилин кияни не завдали жодного удару у площину воріт стамбульців. Впевнена перевага турецької команди після першого тайму.

В середині другого тайму для Динамо ситуація стала ще складнішою. На 68-й хвилині Ілля Забарний отримав другу жовту й автоматично червону картку.

2:0 і після другого тайму. П’ята поразка у шести матчах групового етапу Ліги Європи. Кияни за шість матчів набрали один заліковий пункт, зігравши внічию із кіпрським АЕКом. Окрім цього, динамівці пропустили 11 м’ячів і забили п’ять.

Динамо Київ посідає останню сходинку у своєму квартеті та вилітає із Ліги Європи та єврокубків в цілому.