“Дякую тобі, Ксено, за все”. Вакарчук познайомився з 20-річною кулеметницею з Верховини

Військовослужбовиця подарувала лідерові гурту “Океан Ельзи” збірку своїх віршів. 10 Березня, 2023, 12:42 Прикарпаття Переглядів: 418 Святослав Вакарчук закликав придбати збірку поезій “Ксени” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Враженнями від зустрічі із “Ксеною” Святослав Вакарчук поділився в соцмережі:

“Тиждень тому, після концерту в Києві, я познайомився з Оксаною, вона ж — “Ксена”. Тендітна, двадцятирічна дівчина, кулеметниця у 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців. Неймовірна!

Вона подарувала збірку своїх віршів, які нещодавно вийшли окремим виданням.

Людина на фронті, у бліндажах та окопах, робила короткі нотатки, а потім, за нагоди у більш спокійних місцях короткого перепочинку, записувала все на аркуш, щоб поділитись своїми думками з усіма нами”, — зазначив музикант.

Святослав Вакарчук закликав придбати збірку поезій “Ксени”. Всі кошти, виручені від продажу збірки, будуть витрачені на необхідну амуніцію її підрозділу.

“Ви знаєте, що робити далі. Дякую тобі, Ксено, за все”, — додав музикант, який продовжує їздити в гарячі точки фронту та виступати перед військовими.

Як відомо, Оксана Рубаняк з Верховини від початку повномасштабного вторгнення росії поповнила ряди захисників України.

Принцеса-воїн з Верховини сьогодні воює проти рашистського окупанта на передовій у Донецькій області як єдина жінка-кулеметниця в одному з підрозділів механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни