Дев’ятикласник з Пійла виготовив окопну піч для бійців на Бахмутському напрямку

Учень 9 класу Пійлівського ліцею захоплюється обробкою металів з 10 років. Рік тому на заколядовані кошти придбав зварювальний апарат. 03 Січня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 375 Тепер буржуйка грітиме наших захисників на Бахмутському напрямку

З того часу купує й інші потрібні для роботи інструменти. Навіть має в одному з магазинів Калуша вже й картку на знижки.

Першим виробом був мангал. Зробив і жердину для українського прапора, який майорить посеред двору. А далі виникла ідея й з портативною піччю. Виготовив самостійно вдома всього за два дні, за власним макетом, як підказувало серце, із підручних матеріалів та старого газового балону, розповів міський голова Андрій Найда.

Насправді пічка дуже зручна: легка (до 10 кг), її добре транспортувати, бо невелика. Пристосована для підігріву їжі. Коли хлопець передавав її у ГО «Чисті серця Калуш», то окопну піч відразу завантажили в машину, яка їде на фронт.

Тепер “буржуйка” грітиме наших захисників на Бахмутському напрямку. Ще Артур любить і столярувати. Домайстровує вже другий вулик. З бджолиної сім’ї, яка живе у першому, сам зібрав 15 літрів меду.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни