Десятки компонентів “Калібрів” поставлені в росію з інших країн, — Зеленський

Крилаті ракети, які щодня знищують Україну, росії допомагають створювати в інших країнах. 15 Червня, 2023, 08:30 Україна Переглядів: 190 Ілюстроване фото. Світ має інструменти, щоб зупинити постачання складових для російських “Калібрів” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це йдеться у зверненні Президента України Володимира Зеленського від 14 червня, інформують “Вікна”.

“Продовжуємо й нашу комунікацію з партнерами щодо російського ракетного виробництва. Сьогодні російські нелюди завдали чергових ракетних ударів по Одесі — з “Калібрів”. Десятки компонентів цих “Калібрів” поставлені в Росію з інших країн. Очевидно, що кожен такий шлях постачання — це шлях посилення терору”, — акцентував очільник держави.

За словами Володимира Зеленського, світ має інструменти, щоб перекрити всі подібні шляхи — з кожної країни, від кожної компанії, чиї компоненти використовуються російськими виробниками ракет.

Не лише сьогодні, а й протягом усього тижня дуже предметно готуємося до Конференції з відновлення України, яка вже наступного тижня відбудеться в Лондоні. Це буде вагомий захід, дуже представницький, який об’єднає і політичні, і бізнесові зусилля заради відновлення нашої країни та нормального життя наших людей., — додав Президент України.

“Ключовий український принцип – простий і справедливий, а саме: жодної руїни в Україні не залишиться. Все відбудуємо, все відновимо, і вже точно знаємо, які кроки в якому таймінгу та якими силами потрібно зробити, щоб перемогти російську агресію й нашою відбудовою. Коли руїни зникають, то програє не просто агресор, а сама ідея агресії. І це буде”, — запевнив Володимир Зеленський. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни