Десять років без прав та конфіскація авто: прикарпатцю, який керував під наркотиками, винесли вирок

Калуський міськрайонний суд розглянув матеріали адміністративної справи, які надійшли з місцевого відділу поліції.

Про це Фіртці повідомили в пресслужбі суду.

Згідно з цими матеріалами, у вересні 2022 року, водій керував автомобілем з ознаками наркотичного сп’яніння, його зіниці очей не реагували на світло, вбачалося порушення мови та координації рухів. Від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку, водій відмовлявся.

Оцінивши зібрані у справі докази, суддя прийшов до висновку, що вина водія у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 130 КУпАП, повністю підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення, зокрема: протоколом про адмінправопорушення, направленням на огляд водія транспортного засобу з метою виявлення стану сп’яніння та постановами суду.

При накладенні адміністративного стягнення, суд врахував, що водій двічі протягом року піддавався адміністративному стягненню за ст. 130 КУпАП, тому вирішив призначити стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 000 грн.

Крім того, позбавив його права керування транспортними засобами строком на 10 років з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни