Держслужбовцям, непридатним до військової служби, теж не можна виїжджати з України, — ДПСУ

Заборона на виїзд держслужбовців за кордон України розповсюджується й на тих, хто не є придатним до військової служби. 30 Січня, 2023, 09:30 Україна Переглядів: 61 Заборона стосується як чоловіків, так і жінок-держслужбовців. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” сказав речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, пише “Укрінформ”.

Він наголосив, що заборона вже діє. Вона стосується і осіб, які непридатні до військової служби або мали інші підстави для виїзду.

“Треба розуміти, що це стосується чіткого переліку посадових осіб, зокрема керівної ланки, народних депутатів, суддів, прокурорів тощо, а також працівників, заброньованих за органами держвлади на період мобілізації. Особи, не придатні до військової служби, не можуть залишати Україну, якщо є в списках, наданих ДПСУ органами, означеними вище, окрім винятків, визначених для держслужбовців”, – сказав речник.

Він підкреслив, що заборона стосується як чоловіків, так і жінок-держслужбовців.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України вже оприлюднив ухвалену в п’ятницю постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни