Державне бюро розслідувань передало ЗСУ вантажівки родичів Медведчука та Козака

Працівники ДБР передали на потреби однієї з бригад Збройних Сил України 17 автомобілів арештованих у родичів Медведчука та Козака: 12 вантажівок, автокран, мікроавтобус, фургон та два позашляховики. 13 Червня, 2023, 10:30 Україна Переглядів: 142 Їх вартість складає $1,1 млн. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Державне бюро розслідувань передало Збройним Силам України арештовані авто родичів Медведчука та Козака вартістю понад 1 мільйон доларів США, повідомляють “Вікна” з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

Працівники ДБР передали на потреби однієї з бригад Збройних Сил України 17 автомобілів арештованих у родичів Медведчука та Козака: 12 вантажівок, автокран, мікроавтобус, фургон та два позашляховики. Їх вартість складає $1,1 млн. Ці транспортні засоби належали підприємству родичів Медведчука та Козака, причетних до фінансування збройної агресії росії проти України. Вони також є суб’єктами кримінального провадження щодо незаконного видобутку піску на двох кар’єрах у Львівські області, в межах якого у квітні 2022 року на автомобілі було накладено арешт. Тепер працівники ДБР домоглися, щоб автівки потрапили до ЗСУ і допомагали нашим захисникам у боротьбі з ворогом.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни