Депутатка Калуської райради склала повноваження через обмеження виїзду за кордон

На пленарному засіданні позачергової тринадцятої сесії Калуської районної ради розглянули єдине питання порядку денного — “Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Волосянко С.М.”. 24 Квітня, 2023, 13:00 Калуш Переглядів: 855 Світлана Волосянко подала заяву про складання повноважень — депутати одноголосно підтримали Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Депутати районної ради одноголосно підтримали припинення повноважень депутата районної ради Світлани Волосянко за особистою заявою, інформують “Вікна” з посиланням на офіційну інформацію.

Питання про припинення повноважень депутата виникло у звязку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови № 9 від 27.01.2023 р. «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України». Постанова обмежує можливість перетину Державного кордону чиновникам органів державної влади та місцевого самоврядування, а також усім депутатам місцевих рад (жінкам та чоловікам).

“Це призвело до того, що жінки депутати місцевих рад фактично не мають можливості поїхати до власних дітей, якщо вони за кордоном, ні займатись волонтерською діяльністю, зокрема завозити автомобілі та інше обладнання для військовослужбовців. І одним із реальних варіантів виходу з даної ситуації — достроково припинити повноваження депутата місцевої ради”, — йдеться в офіційному повідомленні.

Світлана Волосянко пройшла у Калуську районну раду від політичної партії “За майбутнє”, була членом постійної депутатської комісії з питань екології, використання природних ресурсів, розвитку лісового господарства.

Раніше депутати Калуської районної ради взяли до відома припинення повноважень заступника голови районної ради 63-річного Миколи Філіповича за особистою заявою.

Таємним голосуванням переважною більшістю голосів присутніх на сесії депутатів обрано заступником голови районної ради 34-річного Назара Хоменка, інформують “Вікна”.

Як і Микола Філіпович, Назар Хоменко — представник політичної партії “За майбутнє”, депутат Калуської районної ради, член депутатської комісії з питань діяльності ради, розвитку місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку, антикорупційної політики.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни