Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради інформує – Новини Івано-Франківська

Відповідно до постанови КМУ від 05.04.2022 №405 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення» Міністерство соціальної політики України разом із ЮНІСЕФ розпочали багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки.

Із 15 червня 2022 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розширив умови надання допомоги для сімей. Відтепер участь у програмі зможуть взяти: 

–    всі родини, які виховують трьох і більше дітей до 18 років;

–    ті, хто має дитину з інвалідністю до 18 років.

Виплата складає 2 220 грн для кожного члена сім’ї на місяць, але не більше як для п’ятьох людей. Здійснюватимуть виплату одноразово за три місяці, тобто суму за три місяці одним платежем.

При цьому в ЮНІСЕФ підкреслюють, що допомога надається сім’ям незалежно від наявності статусу ВПО, які перебувають у будь-якому регіоні України, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.

Деталі щодо програми можна дізнатись за посиланням або за номером гарячої лінії “Спільно” 0 800 600 017 (щодня з 8:00 до 22:00, безоплатно).

Подати заявку на отримання допомоги можна на сайті: register.unicef.org.

 

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради інформує

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни