“Дембуд” з Довжки став володарем Суперкубка Калуського району з футзалу (Фото+відео)

15 березня відбувся матч за Суперкубок Калуського району з футзалу-2024. За право стати володарем Суперкубка змагалися переможці чемпіонату — ФК «Гата» (Калуш) та ФК «Дембуд» (Довжка), які здобули перемогу на змаганнях за кубок імені Юрія Тепчука. 16 Березня, 2024, 16:00 Калуш Переглядів: 251 Із рахунком 5:3 команда ФК «Дембуд» стала володарем Суперкубка. Фото: Василь Федорів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Напружених два тайми по 15 хвилин чистого часу в підсумку показали свій результат. Із рахунком 5:3 команда ФК «Дембуд» стала володарем Суперкубка, повідомляє міський голова Андрій Найда.

Організатор — Калуська районна асоціація футболу — вирішив, що Суперкубок з футзалу з наступного року стане перехідним.

Також стало відомо, що Асоціація разом із ДЮСШ Калуської міської ради проводили аукціон на підтримку ЗСУ, де розігрувалася футболка з підписами гравців та тренерського штабу ФК «Карпати-Львів» та два настільні календарі. Зібрані 4200 гривень передадуть на підтримку 79 батальйону 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ імені полковника Дмитра Вітовського.

Під час матчу за Суперкубок провели лотерею, яку зініціював гравець ФК «Дембуд» на підтримку воїнам. Вболівальники мали змогу придбати лотерейні номерки, за якими розігрувалися футболка збірної України з футзалу та м’яч, підписаний командами. У результаті зібрали 3000 гривень та ще 8 000 гривень одразу ж передали військовослужбовцю ЗСУ.