Деякі союзники бояться, що через спробу деокупувати Крим Путін застосує ядерну зброю, – Зеленський – Новини Галича

Деякі союзники бояться, що спроба України повернути окупований Росією Крим може призвести до небезпечної ескалації з боку російського диктатора Володимира Путіна, навіть із використанням ядерної зброї. Про це президент Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю Financial Times, передає УНН.

Зеленський заявив, що успіх контрнаступу України залежатиме від кількості сучасної зброї, яку готові надати її прихильники, зокрема США. Проте інтереси Києва та Заходу можуть розійтися. Він зазначив, що смерть, руйнування та гнів через воєнні злочини Росії загартували українську громадську думку проти компромісів з Москвою.

“Деякі союзники побоюються, що спроба України повернути Крим може призвести до небезпечної ескалації Путіним, можливо, за допомогою ядерної зброї. Уже лунають слабкі заклики до переговорів з Росією. Заклики, які відхиляються. Світ – не лікар із великим досвідом, не лікар Путіна, і Путін — не пацієнт цього світу”, – сказав президент.

Зеленський заначив, що напередодні вторгнення РФ він неодноразово намагався дотелефонуватися до Володимира Путіна, щоб попередити про велику помилку, яку той зробить, якщо нападе на Україну.

До теми: “Краще вже зараз готуватися до поразки Росії”: Кулеба зробив зауваження західним експертам

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни