Де придбати медтехніку з доставкою в Коломиї

Новини Де придбати медтехніку з доставкою в Коломиї Вчора

Поспішаємо повідомити чудову новину для всіх мешканців та гостей Коломиї! Тепер вам не потрібно витрачати години на довгі пошуки медичної техніки та інших товарів для здоров’я – все необхідне ви можете замовити на сайті ortop.ua з доставкою поштою, заощадивши не тільки час і сили, але й гроші.

В інтернет-медмагазині «Ортоп» на вас чекають:

· найкращі ціни, вигідні акції, накопичувальна система знижок для постійних покупців;

· Найширший асортимент продуктів: починаючи від ортопедичних виробів і закінчуючи спеціалізованим медобладнанням;

· кваліфіковані консультанти – фахівці з медичною освітою дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять, і допоможуть визначитися з вибором.

Ще одна перевага покупок тут полягає в тому, що медмагазин (Коломия) здійснює відправку товарів у найкоротший термін. Вам достатньо просто оформити замовлення на сайті або по телефону, і вже за кілька днів ви зможете отримати його в найближчому поштовому відділенні. Все швидко та
максимально зручно!

Але перш, ніж вирушити за покупками, пропонуємо коротко ознайомитися з асортиментом магазину. На сайті ви побачите такі категорії:

· Ортопедичні товари, куди входять різні вироби для лікування та профілактики хвороб та травм опорно-рухового апарату (бандажі та ортези для суглобів, корсети для попереку, ортопедичні пристрої для стопи, ін.).

· Медтехніка (Коломия) – у цьому розділі ви зможете підібрати для себе чи своїх близьких якісні та надійні прилади на різні випадки життя: тонометр
для вимірювання тиску, глюкометр для контролю рівня цукру, небулайзер для інгаляцій тощо.

· Реабілітація – категорія, що включає різні допоміжні пристрої для інвалідів та пацієнтів, які перенесли тяжкі травми, операції або хвороби.

· Краса та здоров’я – розділ, де ви зможете вибрати антиварикозний трикотаж, аплікатор Ляпко, масажер для тіла, соляну лампу, зволожувач чи очищувач повітря та інші корисні прилади.

· Мамам та новонародженим – категорія, до якої входять бандажі для вагітних, компресійна білизна, молоковідсмоктувачі, посуд для годування, підігрівачі для пляшечок, ін.

Медтехніка в Коломиї та інші товари від інтернет-медмагазину «Ортоп» – незамінні помічники у боротьбі за здоров’я!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни