Данілов запевнив, що ЗСУ освоять танки Leopard дуже швидко – Новини України

Данілов запевнив, що ЗСУ освоять танки Leopard дуже швидко - Новини України

Фото: Bundeswehr-Fotos//commons.wikimedia.org

Українські військові зможуть освоїти танки Leopard за лічені тижні. Як повідомляє РБК-Україна, про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив під час телемарафону.

– Те, що стосується наших фахівців в Збройних силах, то я вже неодноразово наводив приклади, коли західні партнери готували своїх фахівців на ті чи інші види озброєння, то наші хлопці та дівчата опанують це за лічені тижні. Тому що ми знаходимося в непростому становищі, – наголосив Данілов. 

Міністр додав, що процес освоєння танків, які надійдуть до України найближчим часом,  буде відбуватись “дуже і дуже швидко”.

Раніше Польща заявила, що готова передати Україні роту танків Leopard, але президент Польщі Анджей Дуда заявив, що хоче зробити це в рамках міжнародної коаліції. Президент Польщі висловив сподівання, що перша рота танків Leopard разом з іншими типами танків буде надана державами-членами коаліції “дуже скоро”.

Танк «Leopard» є на озброєнні ФРН, Швеції, Бельгії, Данії, Нідерландів, Іспанії, Норвегії, Фінляндії, Польщі, Туреччини та інших країн.  На даний період “Leopard-2” є основним танком Західної Європи та блоку НАТО і лідирує серед закордонних танків за кількістю країн, де він знаходиться на озброєнні.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни