Данілов: У контрнаступі ЗСУ немає графіків і дедлайнів – Новини України

Данілов: У контрнаступі ЗСУ немає графіків і дедлайнів - Новини України

Фото: facebook.com/rnbou

В українського контрнаступу немає жодних графіків або дедлайнів. Про це в ефірі в ефірі національного телемарафону заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов.

– Нам ніхто дедлайни, окрім нас самих, ставити не може, це по-перше. По-друге, ніякого графіку не існує. По-третє, коли починаються такі розмови, маємо на увазі, що це розповідають люди, які не розуміють, що таке війна, — прокоментував він публікації західних ЗМІ про “повільний” контрнаступ ЗСУ.

Секретар РНБО нагадав, що просування на фронті є складним через щільну замінованість Росією земель.

– Ворог дуже потужно підготувався, величезна кількість територій замінована. Кількість мін, що є на території, яку треба подолати нашим військовим, просто шалена. В середньому 3-4-5 мін є на одному квадратному метрі… Якщо раніше було сподівання, що можна це зробити завдяки техніці, яка була надана партнерами, то сьогодні дуже багато ділянок фронту – пішки, – сказав він.

За словами секретаря Ради нацбезпеки та оборони, він ніколи не використовує словосполучення “контрнаступ”.

– Є військові дії, вони складні, важкі, від багатьох факторів залежать… У нас натовська система, вона вже працює, і командир вирішує, в який спосіб йому діяти на тому чи іншому напрямку з урахування загального завдання, яке ставиться, — додав Олексій Данілов.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони України оцінив, що за поточних умов ЗСУ виконують бойові задачі “на відмінно”.

20 липня радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів в інтерв’ю AFP, що на Україну чекає довга і виснажлива боротьба за повернення окупованих територій. Він визнав, що контрнаступ йде «повільніше, ніж ми хочемо».

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни