Данилов: У день загибелі Монастирський мав брати участь у засіданні Ставки – Новини України

Данилов: У день загибелі Монастирський мав брати участь у засіданні Ставки - Новини України

Фото: REUTERS

У день падіння гвинтокрила в Броварах президент Володимир Зеленський планував зібрати Ставку верховного головнокомандувача. Приєднатися до засідання мав і міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, який загинув у авіакатастрофі. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов в ефірі “Говорить великий Львів”.

– Президент учора мав збирати Ставку верховного головнокомандувача на 10:00. Зазвичай, ми це ніколи не афішуємо. Міністр внутрішніх справ мав вийти на зв’язок із Полтави. Останнє смс я від нього отримав о 08:07 – і буквально через лічені хвилини сталася ця жахлива катастрофа, – повідомив Данилов.

Як зазначив секретар РНБО, розслідування у справі продовжується. Він закликав не робити жодних висновків щодо аварії гвинтокрилав Броварах до остаточних розглядів слідства.

– Обов’язково з’ясуємо всі обставини. Відповідь ми обов’язково отримаємо, що сталося вчорашнього ранку над Броварами і чому, – запевнив він.

Гвинтокрил у Броварах розбився 18 січня поблизу будівлі дитячого садка. На ньому було 14 осіб, серед яких голова МВС Денис Монастирський та його заступник Євген Єнін. Вижити у катастрофі нікому не вдалося. Внаслідок падіння гвинтокрила також отримали поранення 25 людей, серед них були й діти. У СБУ відкрили кримінальну справу – очікуються висновки експертизи.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни