Данилов вказав на небезпечну тенденцію серед українців

Данилов вказав на небезпечну тенденцію серед українців

Фото: СНБО Секретар РНБО Олексій Данилов

Секретар РНБО заявив, що серед мешканців країни після року війни почали з’являтися “дуже небезпечні настрої”.

Число прихильників мирних переговорів в Україні почало зростати, що можна вважати досить небезпечною тенденцією після року війни з Росією. Про це у четвер, 9 березня, заявив секретар РНБО Олексій Данилов у програмі “Говорити Великий Львів”.   Він зазначив, що саме ворог намагається схилити нашу країну до переговорів і однією з цілей сьогоднішнього масованого обстрілу України ракетами була така спроба.   “Я слухав одного діяча зі Львівської області, який казав, що потрібні переговори, треба сідати і домовлятися. Майте на увазі, що таких стає все більше і більше. Це дуже небезпечна тенденція, коли люди навіть із Західної України починають про такі речі говорити”, – заявив Данилов.   Раніше Олексій Данилов заявив, що Мінська – 3 не буде. 

Нагадаємо, 24 лютого Пекін представив “мирний план” щодо врегулювання війни на території України. Документ передбачає припинення вогню та мирні переговори України й Росії.

У відповідь на ініціативу США заявили, що Китай може зупинитися на першому пункті плану, а саме повазі суверенітету всіх націй.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни